Zbog kontinuiranog proširenja opsega posla tražimo odgovornu i motiviranu osobu za radno mjesto Mlađi sistem inženjer (m/ž).

Otvorena radna mjesta

Otvoren je natječaj za radno mjesto: Mlađi sistem inženjer

Sedam IT je jedan od vodećih hrvatskih pružatelja informatičko-komunikacijskih rješenja i usluga. Optimizacijom poslovnih procesa i podrškom u odlučivanju i upravljanju omogućavamo korisnicima ostvarenje poslovnih ciljeva i povrat uloženih sredstava. Naš portfelj rješenja pokriva cjelokupne ICT potrebe poduzeća: od infrastrukture i optimizacije do rješenja za razvoj poslovanja.

Opis poslova:

  • rad na implementaciji i održavanju aplikacija za IT Service management (service desk/helpdesk, service catalog, asset inventory)
  • rad na implementaciji i prilagodbi rješenja prema zahtjevima korisnika
  • rad na rješavanju korisničkih upita i problema
  • usklađivanje korisničkih poslovnih procesa sa ITIL preporukama
  • rad s objektno orijentiranim programskim jezicima, te skriptiranje (Shell, Python, Perl, …)
  • rad sa SQL-om i relacijskim bazama podataka, web servisima, te rad na Linux okruženju

Uvjeti:

  • sveučilišna naobrazba, VŠS/VSS elektrotehničkog, matematičkog ili informatičkog smjera
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • samostalnost i odgovornost u radu
  • spremnost na kontinuirano učenje
  • poželjno iskustvo rada sa ITSM rješenjima
  • poželjno iskustvo s ITIL/ITSM preporukama i procesima

Nudimo:

  • rad u ekipi vrhunskih stručnjaka
  • poticajna primanja i napredak u skladu sa rezultatima rada
  • mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
  • poticajnu i ugodnu radnu atmosferu

  • CV u Europass formatu
  • Motivacijsko pismo

Natječaj je otvoren do 12. rujna 2017. godine, a prijaviti se možete putem linka: Mlađi sistem inženjer